Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Anadolu Jet Hava Yolları Hakkında

Anadolu jet Bilet Fiyatları

İnternet üzerinden uçak bileti almak için öncelikle firmanın internet sayfasından kolay yönlendirme seçeneklerinizle biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Aldığınız bilette değişiklik yapmak isterseniz müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Ya da internet üzerinden satın aldığınız uçak biletlerinizle alakalı değişiklik, iptal, ek hizmet gibi durumlardan yararlana bilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak istediğinizde gideceğiniz yeri internet üzerinden işaretlemeniz ve saatini seçmeniz yeterli olacaktır. Size sıralama halinde en ucuz uçak biletinden en pahalısına kadar sıralanmış olarak seçenek sunulacaktır. Bütçenize uygun olan uçak biletini anında kredi kartı işlemleri yaparak alabilirsiniz. Kredi kartınızla yaptığınız işlemlerde puan ya da hediye fırsatları şansıda yakalıya bilirsiniz.

Uçan Bileti İptali Nasıl Yapılır

İnternet üzerinden alacağınız ya da müşteri hizmetlerinden telefonla alacağınız uçak bileti üzerinde değişiklik yapmak ya da iptal ettirmek için öncelikle aldığınız uçak bileti bilgilerini sisteme girmelisiniz. Girdiğiniz bilgiler üzerinde değişiklik yapma ya da bilet iptali seçenekleri ile istediğiniz işlemi gerçekleştire bilirsiniz. Bilet iptali yaptığınızda cüzi bir miktar iptal ücreti ödeyebilirsiniz. Uçak biletinizi iptal ettirmeden süre dondurma seçenekleri işlemi sizin için daha avantajlı olacaktır. Aldığınız bileti iptal istediğiniz tarihe erteleme imkanı sağlamış olacaksınız. Uçak bileti iptali yaptığınız işlemlerde bir diğer avantajınız ise iptal bedeli ödemiyor olmanızdır. Satın aldığınız biletin tarih değişikliğini bir yıl süreli olmak şartıyla istediğiniz tarihe erteleye bilirsiniz.

Uçak Seyahatine Nasıl Hazırlanılır

Günümüzde herkes tarafından tercih edilen uçak seyahatleri hazırlıklarının başında gelen kural uçuş saatine dış hat yolcuları en az iki saat önceden hava alanında olmalıdır. İç hat yolcuları ise en geç bir saat önceden hava alanında olmaları gereklidir. Böylelikle hem uçuş saatini kaçırmamış olacaksınız hem de bagaj işlemlerini son dakikaya bırakmamış olacaksınız. Ekonomi sınıfı yolcularını için serbest bagaj hakkı on beş kilo gramdır. Bu limitli aşıyorsanız fazla bagaj ücreti bilgisini müşteri hizmetleri tarafından size bildirilecektir. Ayrıca yolcuların beraberinde taşıyacağı çanta ağarlığı da otuz iki kiloyu aşmaması gereklidir. Bagaj hazırlığınız kesinlikle çanta ya da kapalı bavullarda olması gereklidir. Poşet ya da ambalajlar uçak yolculuklarında kabul edilmemektedir. Anadolujet böyle durumlar için özel kutu ya da çanta imkanı sağlamaktadır. Anadolujet uçak bileti almak istediğinizde bu konular hakkında müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Uçaklarda Yasak Olan Maddeler

Uçak seyahatlerinde dikkat etmeniz gerek en önemli konu yanınıza aldığınız bagajlarda yasak maddeleri kesinlikle hava alanına sokmamanızdır. Böyle urumlar sizi zor duruma düşürecektir. Uçak bileti değişikliği yapmak zorunda da kalabilirsiniz. Uçak seyahatlerinde yanınıza ateşli silahlar kesici aletler ya da bayıltıcı spreyler kesinlikle alamazsınız bagaj kontrollerinde bu tip aletler bulunduğunda güvenlikler tarafından durdurulursunuz. Ve işleme tabi tutulursunuz. Hem uçuşunuz ertelenir. Hem de zaman kaybetmiş olursunuz.

Anadolujet Rezervasyon Ve Check-in İşlemleri

Check-in işlemleri yaptırmanız için iç hat uçuşlarda kalkışa en az bir saat öncesinde dış hat seyahatlerinde ise en az iki saat öncesinde checkin işlemleri için işlem yaptırmış olmalısınız.checin kapanış süresinden önce giriş kartınızı mutlaka almalısınız. Zamanında havaalanına gelmiş olmanıza rağmen hala kuyrukta bekliyorsanız hemen bir anadolujet personelinden yardımcı olmasını istemelisiniz. Uçak biletleri satışlarında en fazla altı ay öncesine uçak bileti alımı yapabilirsiniz. Aynı gün alınan uçak biletlerinde eğer herhangi bir yerde yetmiş iki saatten fazla duraklama yapacaksanız. Bir sonraki uçuşun rezervasyonunu yaptırmalı ve teyit ettirmelisiniz. Diğer uçuş saatiniz yaptırdığınız rezervasyondan dolayı otomatik olarak iptal edilecektir.

 Anadolujet Ucuz Uçak Biletleri

Anadolujet yılın her dönemimde promosyonlu uçak bileti avantajları sunmaktadır. Bunun için Anadolujet internet sitesine girerek ucuz uçak bileti seçeneklerini bakabilirsiniz. Üstelik aldığınız uçak biletini kredi kartı işlemiyle tercih ettiğinizde puan kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. İnternet üstünden bilet alabileceğiniz gibi Anadolujet  müşteri hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Uçak bileti aldığınızda kişinin isteğine göre tarih ya da iletişim bilgisi değişiklikleri yapabilirsiniz uçuş saati ya da uçuş günleri değişikliği yapmanız için Anadolujet sitesinden aldığınız bilet bilgilerini sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Sistem üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz değişiklikleri dilerseniz müşteri hizmetleri yardımı ile de yapabilirsiniz. Bilet bilgileri değişikliği için bir diğer seçeneğinizde hava alanında bulunan Anadolujet personelinden yardım alabilirsiniz.

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! UcakBiletix.com'dan en son seyahat haberleri ve fırsatları hakkında mail almak istiyorum: