Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

BoraJet Hava Yolları Hakkında

Borajet  UçaK Bilet Fiyatları

Borajet 2010 yılından hizmete başlamıştır. Türkiye’de ilk uçak dolmuş havayolu firmasıdır. İstanbul Sabiha gökçen havaalanı merkezli küçük uçaklarla hizmet veren bir şirkettir. Ana çıkış merkezi Sabiha gökçen havaalanıdır. Müşteriler ara hat uçuşları içinde çok tercih etmektedir. Borajet adına sahip olduğu atr 72-500 tipi jet uçaklarla hizmet vermektedir. Borajet havayolları ile satın aldığınız promosyonlu biletlerde iptal, iade, değişiklik yapabilirsiniz. Ucuz bilet seçeneklerinde yapacağınız iade işlemleri cezalı olarak mevcuttur. Konuyla alakalı detaylı bilgileri çağrı merkezinden sağlayabilirsiniz. Borajet Türkiye de ilk uçak dolmuş hizmeti veren havayolları firmasıdır. Aktarmalı seyahatlerde çok tercih edilir. Konforlu ve güvenli seyahatleriniz hem ucuza hem de daha hızlı yapabilirsiniz borajet uçak bileti fiyatları diğer havayollarına göre çok avantajlıdır.

Borajet Bagaj Hizmetleri

Borajet ile satın aldığınız uçak biletlerinin bagaj hakkı 15 kilo gramdır. Borajetin en büyük avantajı ise evcil hayvanlarınızı yanınızda götürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey uçak bileti satın alırken evcil hayvanınızı yanınızda götüreceğiniz müşteri hizmetlerine bildirmenizdir. Borajet yolcularına bir diğer hizmette ihtiyaç duyulduğu müşterinin durumuna göre tekerlekli sandalye hizmeti sağlamasıdır. Engelli müşteriler içinde havaalanından uçağa kadar personel hizmeti mevcuttur. Borajet uçuşlarında müşterilerine yapılan içki ikramları ücretsizdir. Bunun dışında atıştırmalıklarda ücretsizdir. Borajet promosyonlu uçak bileti alan bütün müşteriler bu imkanlardan kolaylıkla yararlanabilirler.

Borajet Avantajlı Uçak Biletleri

Borajet uçak bilet fiyatlarını internet sitelerinden öğrenebilir. Ve online hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çağrı merkezinden de bilet fiyatları öğrenebilirsiniz. Normal bilet fiyatlarının uygun olmasına rağmen ekstra ucuz bileti imkanları sunan Borajet hizmetinden ve kalitesinden asla ödün vermemektedir. Ucuz uçak bilet satın almış müşteriyle pahalı bilet almış müşteri arasında hizmet farklılığı asla yapılmamaktadır. Firmanın asıl amacı çalışanlarına en iyi ortamı sağlayarak müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektir. Yeni nesil havacılık sektörü olarak tarif edilen, önceliği kalite, güven ve konforlu yolculuğu esas almaktadır. Borajet uçuşlarında sıcak, soğuk içecekler için ücret alınmaz. Sabah uçuşlarında taze sıkılmış meyve suyu sıcak sandviçler diğer uçuşlarda ise tavuklu etli sıcak atıştırmalıklar ve ayran ikram edilmektedir.

Borajet Yolcu Hakları

Borajet ile yapacağınız seyahat öncesi yolcu hakları hakkında detaylı bilgiyi firmanın internet sitesinden ve müşteri hizmetleri yetkilisinden öğrenebilirsiniz Borajet havayolları ilkesi öncelikle müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti için büyük bir özveriyle hizmet veren kuruluş çalışan personeline motivasyon amaçlı seminerler vermektedir. Personelinin size gösterdiği ilgi alaka hizmet kalitesi Borajet firması için ön plandadır. Özellikle firma çalışanlarına bu konular hakkında eğitimler verilmektedir. Borajet Türkiye’de ilk uçak dolmuş hizmeti veren bir kuruluştur. Uçak biletlerinde sunulan imkanlar uygun fiyatlar verilen hizmete nazaran çok uygun ve avantajlıdır. Bu imkanlardan yararlanmak isteyen müşteriler Borajet üyeliği yaptırmadan yararlanabilirler. Üyelik işlemleri için ekstra bir ücret ödemezsiniz üyelik işlemleri ise müşteri temsilcileri tarafından yapılmaktadır. Üyelik yaptıran müşterilerine Borajet uygun uçak bileti bilgileri mobil bilgilendirme olarak verilmektedir. Sistem üzerinden de yapılan işlemlerde üyelikleriniz otomatik olarak görülmektedir böylelikle en avantajlı bilet fiyatlarından kolaylıkla yararlanmış olursunuz. Üyelik avantajları sadece bilet fiyatlarını kapsamaz her kullanışta size para puan olarak geri dönecektir. Ve bu para puanlarla dilerseniz bir sonraki seyahatinizi para ödemeden puanlarla yapabilirsiniz dilerseniz uçuşlarda ekstra ikram seçeneklerinde kullanabilirsiniz. Kart üyeliklerinde size borajet üyelik kartı ücretsiz verilecektir. Üyelik kartı avantajlarından yararlanmanız için bilgilendirme yapılacaktır. Böylelikle hem güvenli, konforlu uçuş seyahati yakalama şansına sahip olacaksınız hem de kampanyalı uçak bileti bilgilerine anında ulaşmış olacaksınız.

Borajet Uçuş Öncesi Verilen Hizmetler

Türk havacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Borajet bilet avantajları imkanları müşteri memnuniyeti acısından her geçen gün artmaktadır. Uçuş hizmetleri dışında havaalanında uçuş saatinizi beklerken size sağladığı hizmetlerde oldukça caziptir. Uçuş saatine kadar borajet firmasına ait cafelerde oturabilir günlük gazete dergi ya da internetten yararlanabilirsiniz. Ücretsiz sunulan çay, kahve, meyve suları size sunulan hizmetler arasındadır. Uçuş öncesi hizmetleri içersinde uçuş saati hakkında bilgi anonsları yapılmaktadır. Böylelikle uçağın kalkış saatini kolaylıkla bilgi edinmiş olur ona göre hazırlıklarınızı yaparsınız. Bagaj yerleştirme ve valizlerinize yapıştırılan etiketlerle seyahat sonunda kolaylıkla ve karışıklık olmadan valizinizi teslim alabilirsiniz. Güvelik işlerinin hat safa da olduğu ve güvenlikler tarafından yirmi dört saat dijital kamera sistemiyle görüntülenmesi müşteri güvenliği için en ufak ayrıntıyı değerlendiren eğitimli personeller tarafından yapılmaktadır. Yasak olan maddelerle asla uçuş izni verilmemektedir. Yasaklı olan ateşli silahlar, kesici aletler, kazma, kürek gibi aletlerle ya da bayıltıcı zarar verici spreylerle asla alana giriş yapamazsınız. Bu tip tehlike arz eden maddelerle uçuş yapmak isteyen müşterilere prosedür gereği işlem yapılmaktadır.

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! UcakBiletix.com'dan en son seyahat haberleri ve fırsatları hakkında mail almak istiyorum: