Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

THY - Türk Hava Yolları Hakkında

THY En Uygun Uçak Biletleri  

Günümüzde insanlar uçakla seyahat etmeyi tercih etmektedir. Tercih etmelerinin en önemli sebepleri ise daha uygun fiyatlarla konforlu uçmaktır. Uçakla seyahat etmek zaman açısından da çok avantajlıdır. Her insanın bütçesine uygun ucuz bilet bulma seçenekleri ile internetten kolayca bilet satın alabilirsiniz. Uzun uçuşlarda sunulan hizmetler arasında kişisel ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlardan planet dijital sistemine bağlanarak kumanda yardımı ile çocuk filmleri, dizi, belgesel, spor, oyun kanalı, sesli kitap kanalları çocuk kanalı gibi hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Uzun süreli uçuşlarda gazete, dergi yerli yabancı kitaplarda bulunmaktadır. Uçaklarda vip dahil sigara içmek yasaktır. Güvenli ve konforlu uçuşlarınızı daha ucuza yapabilirsiniz.

Uçuş Esnasında Yapılan İkramlar

Uçuş süresi boyunca, yolculara sunulan ikram tepsileri yolcuya sunulmadan önce birçok aşamadan geçmektedir. Havayolu ikram firmaları ve gıda malzemeleri sağlayıcı firmalar arasında oluşan ikram en kaliteli şekilde servis ile gerçekleştirmektedir. Yolcuların dini inanış, beslenme alışkanlığı ve sağlık nedeni ile özel yemek talebi doğrultusunda yapılmaktadır. İkram hizmetleri kapsamlı olarak sadece Türk Hava Yollarında sunulmaktadır. Uçuş seçenekleri arasında business class, comfort class, economy class, bulunmaktadır. Bu seçeneklerin tercihine göre verilen hizmetler ve ikramlar değişmektedir. Uçak zamanınızın büyük bölümünü size kalmasını sağlar. Zaman tasarrufu için tercih edile uçak yolculuklarında lezzetli ve sağlıklı birçok yemek seçenekleri mevcuttur. Üstelik kampanyalı uçak biletleri bu avantajlara dahildir.

İnsanlar Neden Uçak Yolculuğunu Tercih Eder

Otobüs bileti fiyatlarının her geçen gün biraz daha artması ve koltuk rahatlığı açısından kaliteli hizmet sunulmaması sebebi ile insanlar uçakla seyahat etmeyi tercih etmektedir. Bir başka sebebi ise Uçak biletleri oldukça ucuz fiyatlarla ve konforlu olması bakımından uçakla seyahat çok tercih ediliyor. Uçak bileti satın almak ve ucuz bilet sorgulama için internetten kolaylıkla faydalana bilirsiniz. Özellikle sabah saatleri uçuşlarında çok uygun bilet bulma seçeneğiniz mevcuttur. Uçak biletlerindeki düşüş verilen hizmet kalitesini asla değiştirmez. Aksine daha çok artırmaktadır. Ucuz uçak biletleri bulmak çok kolaydır. Ve thy her zaman ucuz bilet avantajları sunmaktadır. Alacağınız ucuz bilet ile yapacağınız yolculuk daha keyifli olacaktır.

Uçak İle Seyahat Etmenin Avantajları

Otobüslerle yolculukların çile haline gelmesi yüzünden günümüzde en çok tercih edilen uçak seyahatleridir. Otobüslerde saatlerce hata günlerce rahatsız koltuklarda seyahat etmeyi kimse istemez. Otobüslerde saatlerce seyahat etmek artık eski zamanlarda kaldı. İstediğiniz bir şehre gitmek artık problem değil ülkenin bir ucundan diğer ucuna gitmek sanki Pazar gider gibi en fazla üç saatte güvenli ve konforlu uçmanızı sağlamaktadır. Uzun otobüs seyahatlerinde en çok zarar gören kişiler hamile bayanlar yeni doğmuş bebekler yaşlı ve hastalar için en uygun seyahat seçeneklerinin başında uçak seyahatleri gelmektedir. İnternetten yapacağınız araştırmalarda ucuz bilet bul seçenekleri ile hem güvenli bir seyahat yapmış olursunuz hem de daha az zaman kaybıyla istediğiniz yere ulaşmış olursunuz.

İlk Uçuşlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk defa uçak bileti alan kişi ucuz uçak bileti bulmak için internetten yararlanabilir. Uçağa ilk defa binecek birinin öncelikle heyecanını kontrol etmeli ve uçağın en güvenli seyahat olduğunu bilmelidir. Uçağa bindiğinizde biletinizi kontrol etmeli ve size ait koltuğu oturmalısınız. Uçağın kalkış zamanında host veya hostesler size koltuk kemerlerinizi nasıl bağlanacağı konusunda bilgi verecektir. Bu bilgileri dikkatli dinlemeli ve uygulamalısınız. Uçağa ilk defa binenlerde genelde kulak çınlaması olacaktır bunun giderilmesi için sakız kullanmanız yeterlidir. Gökyüzünde emin ellerde olduğunuzu bilmeli ve uçuşun tadını çıkarmalısınız böylelikle daha eğlenceli seyahat etmiş olursunuz gideceğiniz yere varış süresini hava şartlarını pilotunuz anons edecektir, böylelikle uçağın ne zaman inişe geçeceğini bileceksiniz.

Kampanyalı Uçak Bileti Nasıl Bulur

Ucuz ve kampanya kapsamındaki uçak biletlerini internet üzerinden yapacağınız küçük bir araştırmayla çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Seyahat firmalarının bir biri ile yarıştığı şu dönemlerde uçak bilet fiyatları daha cazip hale gelmektedir. Otobüs seyahatlerinin çilesi her insanın şikayet ettiği bir seyahat yöntemidir. Üstelik bazı otobüs firmaları bileti uçak biletlerinden çok daha pahalıdır. Hem huzursuz yapacağınız seyahate hem de bir dünya para ödemiş olursunuz uçak ile seyahat hem güvenli hem konforlu hem de ucuzdur. Böyle avantajı seyahat etme şansı her insanın yararlana bileceği bir fırsattır.

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! UcakBiletix.com'dan en son seyahat haberleri ve fırsatları hakkında mail almak istiyorum: