Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Pegasus Hava Yolları Hakkında

Pegasus Uçuş Bilgileri

Pegasus internet sitesinde yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde uçuş kurallarını ve şartlarını kabul etmiş olursunuz. Pegasus internet sitesinden aldığınız biletlerle bir defada en fazla dokuz kere değişiklik yapma hakkına sahipsiniz. Aynı gün içinde aynı kredi kartıyla yapacağınız işlemler ise en fazla iki defa olmaktadır. Pegasus ucuz bilet satın alanlar e bilet sayesinde müşteri temsilcilerine bağlanmadan internet üzerinden kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ucuz biletin size sunduğu avantajlar ise kredi kartı ile yapacağınız işlemlerde ekstra para puan kazanmanızdır. Böylelikle hem ucuz uçak bileti satın almış olacaksınız hem de para puan kazanmış olacaksınız. Pegasustan alacağınız ucuz biletler hiçbir zaman verilen hizmetleri etkilemez konforlu ve güvenli bir şekilde daha ucuza uçmuş olursunuz.

Pegasus İkram Hizmetleri

Pegasus havayollarında tüm tarifeli uçuşlara ikram servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Pegasus cafe menü siparişleri uçuş saatine yirmi dört saat kalana kadar verilmektedir. Uçuşunuza yirmi dört saatten daha az süre varsa yeni sipariş menüsü verilmektedir. Uçmadan önce verilen hizmetler arasında bagaj paketi de sağlanmaktadır. Müşterinin ihtiyacına göre kapalı kutu ya da valizleri ücretli olarak yer hosteslerinden temin edebilirsiniz. Uçuş esnasında sunulan ikramlarda ücretsizdir. Özel olarak talep etmediğiniz sürece vip ya da ekonomi yolcuları istedikleri yiyecekleri ücretli olarak sipariş edebilirler. Pegasus ucuz uçak bileti alan müşterilerde bu hizmetlerden yararlanmaktadır.

Pegasus Yolcu Hakları

Pegasus havayollarıyla uçan müşterilerin her zaman özeldir. Yolcu hakları her zaman ön planda tutulur. Yolcu hakları arasında müşteri hava alanına geldiğinden itibaren sağlanmaktadır. Valiz taşıma bagaj etiketleme etiketlenen valizlerin güvenli pegagsus personeli tarafından sağlanmaktadır. İç hat uçuşlarında ya da dış hat uçuşlarında yolcular her on beş dakikada bir bilgilendirilir. Uçuş saatine kaç dakika kaldığı uçuş hangi alandan yapılacak hepsi anons olarak verilir. Pegasus uçak bileti bilgileri onayı uçuş saati bilgisi anons dışında pegasus personeline de danışabilirsiniz.  Pegasus hizmetleri arasında verilen ve ön planda tutulan müşteri rahatlığı çay kahve servisleri ve günlük gazetelerde ve dergiler de bulunmaktadır. Uçuş öncesi bu avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Pegasus Araç Kiralama

Pegasus havayollarının siz değerli müşterilerine sunduğu avantajlar sadece Pegasus promosyonlu uçak bileti değil aynı zamanda Pegasusla uçan yolcular araç kiralama hizmetinden yararlanabilirler. Uçak bileti alımlarınızda müşteri hizmetlerinden araç kiralama hakkında bilgi alabilirsiniz ya da kiralama işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptıracağınız işlemlerde para puan kazanabilirsiniz. Araç kiralama işleminde istediğiniz model araç seçebilirsiniz. Havaalanına gitmenize iki saat kala araç verdiğiniz adresten sizi alır. Ya da özel misafirleriniz için tasis edebilirsiniz. İlk araç kiralama hizmeti pegasus havayollarında başlamıştır. Araçların temizliği her gün yapılmaktadır. Konforuna düşkün müşteriler için klasik arabalarda mevcuttur. İstediğiniz modellerde ve renklerde kiralık araçları tercih edebilirsiniz.

Pegasus Plus Avantajları

Pegasus plus cep telefonunuzdan kolayca kayıt yaptırıp üye olmadan avantajlı uçak biletleri seçeneklerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Cep telefonundan yaptıracağınız kayıtla uçtukça para puan kazanma şansını yakalayabilir. Biriken para puanlarla uçak bileti satın alabilirsiniz. Pegasus plus kullanıcıları avantajları sadece bunlarla sınırlı değildir. Plus kullanıcıları uçuş bilgilerini kayıt numaralarını girerek kolayca öğrenebilirler. Üstelik üyelik işlemi yaptırmadan yararlanacağınız fırsatlar arasında para puanlarınız biriktiğinde alacağınız uçak bileti vergilerini ödeyebilirsiniz. Pegasus plus müşterileri uçuş puanlarını harcadıklarında da kazanırlar. Her harcamanın miktarına görepara puan kazanabilirsiniz. Dilerseniz bu para puanları kullanmadan biriktirebilir. İstediğiniz zaman uçak bileti satın alabilirsiniz. Para puan kullanmak için belli zaman kuralı yoktur.

Pegasusla Uçmanın Fırsatları

Pegasus havayolları ile uçtuğunuz her seferde mutlaka fırsatlara dahil oluyorsunuz. Pegasus firması ucuz biletin ve promosyonlu biletin dışında müşterilerine sunduğu avantajlarla tercih edilme sebebidir. Bu avantajlar içersinde otel konaklaması da mevcuttur. Uçuş günü pegasus müşteri hizmetlerinle irtibata geçmeniz yeterlidir. İstediğiniz otelde istediğin gün kadar siz otele gitmeden rezervasyonunuz yapılmış olur bunun için yapmanız gereken pegasus müşteri hizmetlerine vereceğiniz kart bilgilerinizdir. Sizin adınıza sizin isteğiniz doğrultusunda kolaylıkla otel rezervasyonunuz yapılmış olur. Bu rezervasyonlar pegasus tarafından yapıldığı için kartınıza para puan kazandırılacaktır. Bu para puanlarla ucuz uçak bileti alma şansı yakalamış olacaksınız. Güvenli ve konforlu uçuşların tek adresi pegasus hizmetleri müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! UcakBiletix.com'dan en son seyahat haberleri ve fırsatları hakkında mail almak istiyorum: